Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Allegro - Gift Card

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Allegro - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO ALLEGRO I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Karty podarunkowe Allegro - trafiony prezent w kilka minut! Idealny prezent dla każdego. Wartość zwrotu naliczana jest od kwoty brutto zakupu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Allegro - Gift Card oferuje zawsze:

  • Największy wybór ofert zawsze pod ręką

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Karta obejmuje wszystkie produkty dostępne na platformie. Użyj jej przed sfinalizowaniem transakcji niezależnie od rodzaju zakupu (Kup teraz, Zakupy przez koszyk, Licytacja)

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 14 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Allegro - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.