Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Almi Dècor

Uzyskaj 2% zwrotu za zakupy w Almi Dècor

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

AlmiDecor.com to nowoczesna, innowacyjna platforma sprzedażowa, skierowana do wszystkich osób, które poszukują wysokiej jakości produktów o unikalnym na rynku wzornictwie do wyposażenia wnętrz.

Zaawansowany mechanizm filtrowania produktów oraz intuicyjna kategoryzacja produktów to ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Almi Dècor oferuje zawsze:

  • 28 lat doświadczenia w branży
  • 2008 rok nagroda GIA Awards, przyznawana za najbardziej innowacyjny koncept sklepu z branży wyposażenia wnętrz.
  • Ponad 50 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklepy w Pradze oraz w Wilnie.
  • W ciągu 10 lat, ponad 6 milionów obsłużonych klientów!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.