Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Angell

Zyskaj aż do 7,9% cashback za zakupy w Angell

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Angell to prężnie rozwijająca się marka odzieży damskiej. Sklep zdecydowanie najbardziej skupia się na wybieraniu doskonałej jakości materiałów, aby połączyć wygodę i elegancję. Stosując ponadczasowe kroje, klientki mogą mieć pewność, że ubrania te nigdy nie wyjdą z mody, ponieważ są całkowicie uniwersalne!

Ale do rzeczy! Co takiego znajdziesz w sklepie Angell? Odpowiedź jest bardzo prosta… Wszystko czego potrzebujesz! Sukienki, bluzki, swetry, spódnice czy okrycia wierzchnie! Czego byś nie wybrała, wraz z nowym ubraniem, zyskujesz również styl i oryginalność!

Poruszając się po stronie sklepu, warto zajrzeć również do zakładki Wyprzedaż. Znajdziesz tam wiele produktów w świetnych cenach, co pozwoli ci zaoszczędzić naprawdę dużo! Dodatkowo, możesz też zerknąć do Lookbooka, gdzie poznasz najnowsze trendy oraz zainspirujesz się do własnych eksperymentów z modą. A w przypadku pytań lub wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z chatu on-line!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Angell oferuje zawsze:

  • Ekskluzywna odzież damska
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Angell, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.