Asos

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Asos

Przejdź do Asos

Asos to założony w 2000 roku sklep internetowy z odzieżą i kosmetykami od znanych marek a także produktów marki Asos. Znajdziesz tutaj około 350.000 produktów markowych po świetnych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Asos

Przejdź do Asos

Poziomy zwrotu

 • Nowy klient

  6%
 • Powracający klient

  2%

Wszystkie poziomy zwrotów

Asos oferuje zawsze:

 • Znane i lubiane marki odzieżowe.
 • Darmowa dostawa do Polski przy zakupach powyżej 30 Euro.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Asos, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Asos

Asos oferuje zwrot aż do 6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Nowy klient

  6%
 • Powracający klient

  2%

Więcej sklepów z kategorii Dzieci i Ubrania i Akcesoria