Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Atlas for men

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Atlas for men

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Atlas dla mężczyzn oferuje od 1999 roku szeroką gamę odzieży i akcesoriów w bezkonkurencyjnych cenach. Założona w 1999 roku firma Atlas For Men jest liderem w branży odzieży i akcesoriów outdoorowych dla poszukiwaczy przygód, odkrywców i amatorów. Miękkie i ciepłe na zimę, lekkie i oddychające na lato, nasze ubrania są wygodne w noszeniu i łatwe w pielęgnacji. Dzięki ponadczasowemu i autentycznemu stylowi nasze kolekcje odzieży męskiej inspirowane są wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu, kładąc nacisk na praktyczne kroje zapewniające pełną swobodę ruchów. Pod marką Atlas For Women nasza odzież damska może pochwalić się jakością i elegancją! Wierzymy, że każdy – bez względu na budżet i wielkość – powinien móc otworzyć drzwi, wyjść na zewnątrz i w pełni cieszyć się przyrodą! Dlatego oferujemy Ci bezkonkurencyjne ceny i rozmiary aż do 4XL (bez dodatkowych kosztów)!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Atlas for men oferuje zawsze:

  • Rozmiary do 4XL bez dodatkowych opłat

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Atlas for men, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.