Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AuchanDirect

Zyskaj aż do 10 zł cashback za zakupy w AuchanDirect

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
AuchanDirect.pl został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich! W AuchanDirect.pl znajduje się szeroka gama produktów, które oferują jakość znanych marek w przystępnej cenie. Zakupy pakowane są w wytrzymałe i wygodne do przenoszenia w kartonowe pudełka uzyskane z recyklingu. Każdy z samochodów dostawczych posiada strefy przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów - zachowywanie łańcucha chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość artykułów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

AuchanDirect oferuje zawsze:

  • Zakupy spożywcze znanych marek w przystępnej cenie.
  • Dostawę do domu w wybranych przez Ciebie godzinach pod wskazany adres za jedynie 19,90 zł (dla dostaw na kolejne dni) lub 25 zł (dla dostaw na ten sam dzień).

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone. Wartość transakcji zarejestrowana na koncie Refunder nie uwzględnia podatku VAT.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 50 dni

Po dokonaniu zakupu w AuchanDirect, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.