Avans

Uzyskaj 12.50 zł zwrotu za zakup w Avans

Przejdź do Avans

Aktualne oferty od Avans

  Tylko w Avans.pl szokująco niskie ceny i darmowa dostawa od 99 zł.

  Szokująco niskie ceny w Avans! Kupuj telewizory, RTV, AGD w obniżonych cenach. Darmowy transport dla zamówień powyżej 99 zł z wpłatą na konto (przelewem), pobraniem, e-przelewem lub kartą kredytową j...

  Przeczytaj więcej

Avans to prężnie rozwijający się sklep internetowy o ogólnopolskim zasięgu. Swoim Klientom oferuje sprzęt RTV/AGD, smartfony, laptopy, tablety, aparaty i kamery cyfrowe, konsole i gry oraz elektronarzędzia. Wszystko to w konkurencyjnych cenach i najlepszej jakości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 12.50 zł zwrotu za zakup w Avans

Przejdź do Avans

Avans oferuje zawsze:

 • RTV, AGD, komputery, telefony
 • Darmową dostawę na zamówienia od 99 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Avans, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Tylko w Avans.pl szokująco niskie ceny i darmowa dostawa od 99 zł.

  Tymczasowa Kampania

  Szokująco niskie ceny w Avans! Kupuj telewizory, RTV, AGD w obniżonych cenach. Darmowy transport dla zamówień powyżej 99 zł z wpłatą na konto (przelewem), pobraniem, e-przelewem lub kartą kredytową jako wybraną formą płatności.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny