Avans

Uzyskaj 12.50 zł zwrotu za zakup w Avans

Przejdź do Avans

Aktualne oferty od Avans

  Graj w najlepsze gry! Odkryj idealny zestaw za jedynie 1599,99 zł!

  Graj w najlepsze gry! Konsola MICROSOFT XboxONE S 500GB + Gra FIFA 18 + Gra Forza Horizon 3 + Forza Horizon 3: Hot Wheels DLC + 6M Live Gold tylko teraz za jedynie 1599,99 zł za cały pakiet w sklepie ...

  Przeczytaj więcej

Avans to prężnie rozwijający się sklep internetowy o ogólnopolskim zasięgu. Swoim Klientom oferuje sprzęt RTV/AGD, smartfony, laptopy, tablety, aparaty i kamery cyfrowe, konsole i gry oraz elektronarzędzia. Wszystko to w konkurencyjnych cenach i najlepszej jakości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 12.50 zł zwrotu za zakup w Avans

Przejdź do Avans

Avans oferuje zawsze:

 • RTV, AGD, komputery, telefony.
 • Darmową dostawę na zamówienia od 99 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Avans, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Graj w najlepsze gry! Odkryj idealny zestaw za jedynie 1599,99 zł!

  Tymczasowa Kampania

  Graj w najlepsze gry! Konsola MICROSOFT XboxONE S 500GB + Gra FIFA 18 + Gra Forza Horizon 3 + Forza Horizon 3: Hot Wheels DLC + 6M Live Gold tylko teraz za jedynie 1599,99 zł za cały pakiet w sklepie internetowym AVANS!

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny