Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AvocadoStyle

Zyskaj 3% cashback za zakupy w AvocadoStyle

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Czy często stajesz przed szafą i mówisz, że nie masz się w co ubrać, albo że nie masz, co na siebie założyć? Po zakupach w Avocado Style już nie będziesz mieć takich dylematów!

Avocado Style - (nie)zwyczajny sklep z odzieżą damską

Avocado Style nie jest kolejnym, zwykłym sklepem odzieżowym. Sklep proponuje kolekcje ubrań wykonanych z najwyższej jakości materiałów. W ofercie można znaleźć każdy element garderoby, który tworzony był z pasją, miłością i inspiracją.

Profesjonalna obsługa klienta jest wartością nadrzędną właścicieli sklepu Avocado Style. Troszczą się o klienta zarówno przed dokonaniem zakupu, jak i po wykonaniu całej transakcji.

Avocado Style - markowa odzież damska od rodzimych producentów

Na stronie avocadostyle.pl znajdziesz wiele polskich marek, ponieważ Avocado Style to firma, która celebruje polskość i rodzinne przedsiębiorstwa odzieżowe.

Zapoznaj się z klasyką w nowoczesnym wydaniu, dzięki kolekcji marki IVON. Sprawdź soczystą kolekcję marki Made Of Emotion i wielu, wielu innych ubrań polskich projektantów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

AvocadoStyle oferuje zawsze:

  • Gwarantujemy Wam zawsze darmową dostawę do Żabek i punktów DHL.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w AvocadoStyle, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.