Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

AVON to światowy lider na rynku kosmetycznym i marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim, która oferuje produkty kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dostępne produkty to kosmetyki do makijażu, perfumy, kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy a także akcesoria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 10 zł zwrotu za zakup w AVON

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

AVON oferuje zawsze:

  • Kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, zapachy i akcesoria.
  • Światowy lider na rynku kosmetycznym
  • Zakupy są dokonywane z Ambasadorkami/ Ambasadorami
  • Zwrot w ciągu 14 dni.

Ważne informacje

Ceny widoczne na stronie www.avon.pl są cenami sugerowanymi. Zwrot naliczany jest za poprawnie złożone zamówienie. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w AVON, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.