Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Avon

Zyskaj 5,75% cashback za zakupy w Avon

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot dotyczy jedynie zakupów detalicznych na stronie https://www.avon.pl/ i nie obejmuje zakupów w tzw. "strefie konsultantki".

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Od trzech dekad działamy w Polsce, wypowiadając się w najważniejszych sprawach dla Polek oraz tworząc możliwości dla następnego pokolenia. Pomagamy kobietom budować niezależność finansową, a także wspieramy ich przedsiębiorczość i biznesy. Przez 30 lat udało nam się stworzyć sieć społecznościową, do której należą kobiety z różnych środowisk, regionów i pokoleń. Nieustannie zbliżamy Polki. I nadal będziemy to robić! Wierzymy, że lepszy świat dla kobiet to lepszy świat dla nas wszystkich. To fundament, na którym opieramy nasz biznes, i misja, która jest w sercu wszystkiego, co robimy. Od lat troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, realizując ważne kampanie społeczne na rzecz profilaktyki raka piersi i przeciwko przemocy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Avon oferuje zawsze:

  • Gratisy do zamówień.Próbki do każdego zamówienia GRATIS
  • Wygodna dostawa Przez Konsultantkę, kurierem lub do punktu odbioru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 61 dni

Po dokonaniu zakupu w Avon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.