Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BabyHit to wyjątkowy sklep, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne dla twojego malucha! Są to najwyższej jakości produkty, zabawki, akcesoria, foteliki samochodowe czy różnego rodzaju zabezpieczenia. Asortyment jest niezwykle bogaty, więc nawet najbardziej wymagający rodzice znajdą tam coś odpowiedniego. Produkty z BabyHit.pl posiadają oczywiście odpowiednie atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu, rodzice nie muszą przejmować się, że ich maleństwo narażone jest na niebezpieczeństwo. Dla większego komfortu i wygody, warto postawić na dobry i sprawdzony sklep!.

W przypadku różnego rodzaju wątpliwości, BabyHit umożliwia fachową pomoc pracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą w wyborze najlepszego produktu. A nowoczesna, funkcjonalna strona, sprawi, że zakupy w sklepie będą prawdziwą przyjemnością!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BabyHit.pl

Uzyskaj aż do 5.2% zwrotu za zakup w BabyHit.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Kategoria "Foteliki samochodowe" 5.2%
Kategoria "Wózki dziecięce" 5.2%
Kategoria "Dla mamy" 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

BabyHit.pl oferuje zawsze:

  • Skompletuj wyprawkę dla noworodka
  • 14 dni na zwrot
  • Ekspresowa wysyłka

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w BabyHit.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w BabyHit.pl

BabyHit.pl oferuje zwrot aż do 5.2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Kategoria "Foteliki samochodowe" 5.2%
Kategoria "Wózki dziecięce" 5.2%
Kategoria "Dla mamy" 4.3%
Pozostałe kategorie 3.9%