Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

badamHPV

Zyskaj 5% cashback za zakupy w badamHPV

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Wirus HPV jest główną przyczyną prawie wszystkich przypadków raka szyjki macicy.

To najczęściej występujący wirus, który przenosi się drogą płciową. Często nie daje żadnych symptomów!

Dlatego warto zrobić test na HPV ze strony badamHPV.pl

badamHPV.pl - inicjatywa Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea

Wirus HPV, czyli brodawczaka ludzkiego, odpowiada za aż 97% przypadków zachorowania na raka szyjki macicy. W Polsce co roku diagnozuje się około 3,5 tysięcy kobiet z rakiem szyjki macicy i niestety co druga z nich umiera, dlatego śmiertelność z powodu tej choroby jest jedną z wyższych w Europie. Dodatkowo w Polsce nie ma możliwości bezpłatnego wykonania badania na obecność HPV. Dlatego centrum FemiMea uruchomiła projekt badamHPV.pl, który ma na celu edukację pacjentów oraz szybkie wykrywanie wirusa HPV jako profilaktyka raka szyjki macicy.

Samopobranie próbki w kierunku wirusa HPV - badamHPV.pl

W przypadku infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego duża liczba kopii DNA wirusa jest zawarta w komórkach narządów płciowych m.in. w wydzielinie pochwowej. Dlatego samopobranie próbki za pomocą szczoteczki dostępnej w zestawie testu na HPV ze strony badamHPV.pl jest równie skuteczne jak pobranie materiału genetycznego w gabinecie lekarza. Szczoteczka Evalyn Brush została specjalnie zaprojektowana do pobierania materiału komórkowego z pochwy w warunkach domowych. Samopobranie próbki jest łatwe i bezbolesne, a zebrany materiał może zostać poddany analizie w profesjonalnym laboratorium. Test na HPV możesz zamówić ze strony badamHPV.pl tak samo, jak zamawiasz ubranie na Zalando, czy inne produkty np. na Allegro.

Ratuj życie kobiet dzięki polecaniu testów z badamHPV.pl

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

badamHPV oferuje zawsze:

  • Zbadaj się w kierunku wirusa HPV

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w badamHPV, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.