Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bajkopisarze

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Bajkopisarze

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Bajkopisarze.pl to specjalistki od książek personalizowanych dla dzieci i dorosłych. Uwielbiamy słuchać Waszych historii, tworzyć opowieści i wydawać je w formie fantastycznych książek.

Samodzielnie przygotowane personalizowane książki to fantastyczny sposób na uwiecznienie najważniejszych kroków milowych w życiu dziecka, a także dorosłego. Takim osobistym prezentem fundujemy niezwykłą dawkę emocji i wzruszeń. A radość w oczach Obdarowanego – bezcenna.

Wersję podstawową książki można zrobić dosłownie w 5 minut! Wystarczy przygotować życzenia, dedykację oraz jedno lub dwa zdjęcia. Krok po kroku zaakceptujesz lub zmienisz imię Bohatera książki, wstawisz zdjęcia.

Wersja rozszerzona książki daje możliwość dłuższej zabawy i osobistego wkładu w wygląd niemal każdej strony! Warto sobie przygotować życzenia, dedykację oraz kilka zdjęć. Czasami nawet 10 sztuk. Będziesz też mieć możliwość edycji tekstu, w większym lub mniejszym zakresie. Zależnie od tytułu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bajkopisarze oferuje zawsze:

  • Personalizowane, czyli na miarę!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Bajkopisarze, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.