Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Balagan

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Balagan

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Balagan to doceniana przez tysiące świadomych klientek polska marka obuwia i akcesoriów wykonanych ze skóry naturalnej. Wygodne klasyki Projektujemy wygodne, proste, codzienne buty i akcesoria - ponadczasowe klasyki. Tworząc nowe produkty na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i funkcjonalność- to one determinują wygląd naszych rzeczy. W Balaganie wierzymy w ponadczasową estetykę, przywiązanie do jakości, dopracowanie detalu. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej. Pomiędzy Warszawą a Tel Awiwem Produkty Balaganu zaprojektowane są przez dwie przyjaciółki - Agatę i Hannę, które mieszkają w dwóch miastach. Od 2015 tworzymy Balagan w Warszawie i Tel Awiwie. W Balaganie łączymy prostą elegancje polskiego wzornictwa z niezobowiązującym uniwersalnym stylem izraelskiej ulicy. Połączenie to oddaje sama nazwa - Balagan - słowo wspólne dla języków dwóch miast, jeden z wielu elementów łączących te pozornie odległe kultury. Tradycja warszawskiego rzemiosła Nasze buty i akcesoria produkujemy w okolicach Warszawy. Kontynuacja tradycji rzemiosła, wykonania z uwagą i dbałością o detale jest naszym priorytetem. Wszystkie nasze rzeczy wytwarzamy ręcznie w lokalnych manufakturach. Staramy się używać tylko takich materiałów, które pięknie się starzeją. Nasze produkty wykonujemy z naturalnej skóry, która zmienia się z czasem, z roku na rok ciemnieje i nabiera szlachetności. Większość naszych produktów wykonujemy ze skóry garbowanej roślinnie, co oznacza, że nasza produkcja jest przyjazna dla środowiska.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Balagan oferuje zawsze:

  • Szybka dostawa na terenie Polski w 1-2 dni

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Balagan, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.