Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Barcelo

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Barcelo

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Uzyskaj dostęp do portfolio ponad 250 hoteli w ponad 22 krajach. Barceló oferuje zakwaterowanie w głównych miastach i miastach Europy, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

Grupa Hotelowa Barceló działa pod różnymi markami, aby każdemu klientowi móc zaoferować produkt dostosowany do jego potrzeb: Royal Hideaway,Luxury Hotels & Resorts, Barceló Hotels & Resorts, Occidental Hotels & Allegro Hotels.

Firma posiada szeroką gamę hoteli i kurortów różnego typu, aby pomieścić wszystkich podróżnych: od tych, którzy szukają bardziej rozsądnej ceny, po tych, którzy wolą pełen luksus. Od kurortów z programem All Inclusive po hotele miejskie w głównych stolicach Europy i Ameryki Łacińskiej, po bardziej wyspecjalizowane obiekty, takie jak hotele golfowe lub spa.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Barcelo oferuje zawsze:

  • Gwarancja najlepszej ceny Gwarancja najlepszej ceny
  • Ekskluzywne oferty
  • Elastyczność rezerwacji

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Barcelo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.