Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Beesafe

Uzyskaj 12,50 zł zwrotu za zakup w Beesafe

Zwrot będzie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Beesafe to nowa internetowej marki ubezpieczeniowej premium.

Beesafe jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU SA.

Skoncentrowana na sprzedaży pełnej ochrony komunikacyjnej (OC/AC) dla wielkomiejskiej grupy docelowej.

Marka zrywa ze stereotypem ubezpieczeń, z którymi masz kontakt średnio trzy razy w roku: w momencie zakupu, szkody i kontynuacji ubezpieczenia.  

Beesafe jest marką w 100% digital, która nagradza Cię za lojalność i daje zdecydowanie więcej niż tylko dopasowane produkty ubezpieczeniowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Beesafe oferuje zawsze:

  • Bogate pakiety OC/AC w konkurencyjnych cenach.
  • Możliwość obliczenia ceny OC w 30 sekund!
  • Możliwość doboru użytecznych dodatków do pakietu OC.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Beesafe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.