Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BIOHOT

Zyskaj 10% cashback za zakupy w BIOHOT

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

BIOHOT to marka dla ludzi aktywnych fizycznie, stworzona z pasji przez małą rodzinną firmę. Zaczynamy od produktu flagowego - profesjonalnego kremu rozgrzewającego BIOHOT extra+. Jest to pierwszy tak skuteczny i tak sprawdzony produkt na rynku. Jego szeroki zakres zastosowań powoduje, że może być stosowany przez ludzi w każdym wieku (powyżej 18 roku życia) nie tylko przed aktywnością fizyczną, ale również jako środek uśmierzający ból w przypadku problemów z bolącym kręgosłupem, stawami, karkiem itp.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BIOHOT oferuje zawsze:

  • Redukcje ryzyka kontuzji
  • Poprawę krążenia
  • Przygotowanie mięśni do wysiłku
  • Lepszą wydajność

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w BIOHOT, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.