Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BNP Paribas Konto Osobiste

Zyskaj 52,50 zł cashback za zakupy w BNP Paribas Konto Osobiste

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot zostanie przyznany dla nowego Klienta - nie mającego konta w BNP przynajmniej od 12 miesięcy - który otworzy i aktywuje konto przynajmniej jedną transakcją w ciągu 30 dni od otwarcia konta

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zawsze gotowe, by dopasować się do Twoich potrzeb, dzięki możliwości wyboru jednej z trzech dostępnych kart debetowych. Każda karta debetowa odpowiada na inne wymagania – To Ty wybierasz, co jest dla Ciebie ważne. Konto założysz bez wychodzenia z domu – w pełni zdalnie w aplikacji mobilnej GOmobile lub przez Internet (umowę dostarczymy kurierem).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BNP Paribas Konto Osobiste oferuje zawsze:

  • 0 złotych za prowadzenie rachunku

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w BNP Paribas Konto Osobiste, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.