Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bocian Pożyczki

Zyskaj 30 zł cashback za zakupy w Bocian Pożyczki

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa i udzielona pożyczka nowemu klientowi. Nowy klient to osoba, która nigdy wcześniej nie była w bazie. Jeśli PESEL pożyczkobiorcy znajduje się już w bazie, to zwrot zostanie odrzucony. Uwaga, baza klientów dla kampanii Bliska Pożyczka i Bocian Pożyczka jest wspólna (te same dane będą traktowane jako dubel). Jeśli PESEL pożyczkobiorcy był już użyty w ciągu ostatnich 14 dni, to taki wniosek nie będzie mógł zostać w ogóle złożony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bocian Pożyczki: kwota pożyczki od 200 zł do 5000 zł, okres kredytowania - 1 miesiąc do 12 miesięcy, szybka decyzja, pieniądze dostarczane do domu klienta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Bocian Pożyczki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.