Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bohomoss

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Bohomoss

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Marka Bohomoss powstała w 2015 roku. Paulina i Jola - właścicielki marki pragnęły towarzyszyć kobiecie w ich rozwoju i pewności siebie. Mało kto wie, że obie kobiety z zawodu są psycholożkami zakochanymi w rozwoju osobistym oraz poszukiwaniu najpiękniejszej drogi, drogi do samej siebie. Początki marki nie były usłane różami, mimo zapału, ogromnej motywacji i wspólnej misji dziewczyny miały przed sobą wyzwania. Bohomoss dzisiaj większość z nas kojarzy z piżamami, ale pierwsza przygoda rozpoczęła się od sprzedaży importowanych ubrań, potem tworzenia sukienek, a dopiero na końcu powstały wyjątkowe, delikatne i subtelne piżamy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bohomoss oferuje zawsze:

  • Szeroki, unikatowy asortyment
  • Szybka wysyłka - w ciągu maksymalnie 24h od złożenia zamówienia
  • Program lojalnościowy, pozwalający wymieniać punkty za zamówienia na zniżki

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Bohomoss, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.