Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BOMBSHE

Zyskaj 3% cashback za zakupy w BOMBSHE

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Polska marka Bombshe. Kim jesteśmy? Jakie wartości są nam bliskie? Jak powstają nasze produkty? Wszystko to przybliżamy Wam właśnie tutaj.

Bombshe to niewielka, polska marka odzieżowa dedykowana dla kobiet, która powstała w 2016 roku. Nasza siedziba i serce marki, czyli własna, kameralna szwalnia, znajdują się we Wrocławiu, z którym wszyscy jesteśmy bardzo związani. Samo powstanie Bombshe to spełnienie dziecięcych marzeń i urzeczywistnienie modowej pasji. Zespół osób pracujących w naszej firmie stale się rozrasta, a nad całością rozwoju czuwają: Marcin i Kasia. Poznajcie ich bliżej:

Bombshe to pochwała kobiecości na własnych warunkach, komfort, poszanowanie dla środowiska, dla tworzących ją ludzi i klientów. Nie znajdziecie tu pogoni za sezonowymi trendami, ale świadomą modę, wygodę i doskonałą jakość.

Tworzymy u siebie i po swojemu

Szyjemy w naszej własnej, kameralnej szwalni we Wrocławiu.

Ubrania od podstaw tworzymy sami – konstruujemy je, projektujemy, tniemy prosto z belek materiałów i wykańczamy na miejscu w pracowni.

Wszystko powstaje z naszej wspólnej pasji – Bombshe to przede wszystkim ludzie. Żaden z naszych projektów nie byłby tym samym, gdyby nie nasze krawcowe i wspaniali pracownicy.

Współpracujemy z lokalnymi dostawcami – gramy do jednej bramki. Najchętniej kupujemy materiały i dodatki od partnerów z najbliższych regionów. Wszystkie nici, zamki czy guziki pochodzą od polskich producentów. Zależy nam na tym, by wspierać mniejszych przedsiębiorców i wzmacniać polski rynek.

Jako polska marka działamy dla Twojego bezpieczeństwa i dobra natury

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo materiałów – dobieramy te, które posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, co oznacza, że zostały zbadane pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia.

Korzystamy wyłącznie z energooszczędnych maszyn. Dodatkowo nasza szwalnia jest zasilana w energię elektryczną dzięki panelom fotowoltaicznym, co sprawia, że przyczyniamy się do zmniejszania emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Tworzymy rzeczy, które mają służyć Ci latami – trafiony zakup to ten, który przynosi autentyczną radość i gości w szafie na długo. Chcemy, by nasze rzeczy zostały z Tobą na lata, dlatego projektujemy z myślą o jakości, nie ilości. Niech nie zdziwią Cię krótkie serie kolekcji czy to, że dobieramy niewielkie ilości, ale za to wyjątkowych materiałów. Jedyna moda, jakiej dajemy się do reszty pochłonąć, to przemyślane zakupy i wysoka jakość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BOMBSHE oferuje zawsze:

  • Niech każdy dzień będzie świętem.
  • Nie warto czekać na lepsze czasy, lepsze okazje, a tym bardziej na najlepszą wersję siebie – już nią jesteś!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w BOMBSHE, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.