Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Booking.com

Uzyskaj 3,2% zwrotu za zakupy w Booking.com

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Booking.com to serwis rezerwacji najlepszych hoteli, domów, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, willi, hosteli, obiektów B&B, pensjonatów, restauracji, a nawet samochodów.

Na platformie z największą ilością ofert, zarezerwujesz najlepsze miejsce noclegowe na całym świecie, w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Dzięki społeczności podróżujących, możesz rozmawiać o podróżach, opiniach wystawionych przez podróżujących, oraz oglądać realne zdjęcia, dzięki którym dokonasz najlepszego wyboru i znajdziesz wymarzone miejsce w najniższej cenie.

Założony w 1996 roku w Amsterdamie Booking.com z małego holenderskiego start-upu stał się jedną z wiodących firm turystycznych online na świecie.

Inwestuje w technologie, które pomagają usunąć trudności związane z podróżowaniem,

Booking.com umożliwia milionom podróżujących dostęp do niezapomnianych przeżyć, licznych środków transportu i niesamowitych miejscach na pobyt.

Booking.com dostępne jest w 43 językach i oferuje ponad 28 milionów opcji zakwaterowania, w tym ponad 6,2 mln samych domów, apartamentów i innych wyjątkowych miejsc na pobyt.

Bez względu na to, dokąd chcesz się udać i co chcesz robić, Booking.com Ci w tym pomoże i będzie Cię wspierać dzięki całodobowej obsłudze klienta.

Na Booking.com szybko i wygodnie dokonasz zarówno rezerwacji, jak i dokonasz zmian w rezerwacji w dowolnym momencie i miejscu.

Wybierając się w podróż dokonaj rezerwacji na Booking korzystając z Refunder, a znajdziesz najlepsze oferty sezonowe i zapłacisz jeszcze mniej otrzymując zwrot części gotówki!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Booking.com oferuje zawsze:

  • Wyjątkowy wybór! Niezależnie od tego, czy chcesz zatrzymać się w eleganckim apartamencie w mieście, luksusowym ośrodku na plaży czy przytulnym obiekcie B&B z dala od miasta
  • Niskie ceny! Booking.com gwarantuje najlepsze stawki oraz wyrównanie cen, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze otrzymujesz najlepszą możliwą ofertę.
  • Natychmiastowe potwierdzenie. Na Booking.com każda rezerwacja jest natychmiast potwierdzana.
  • Nie ma opłat rezerwacyjnych. Nie obciążamy Cię żadnymi opłatami rezerwacyjnymi ani innymi kosztami administracyjnymi. Ponadto w większości przypadków masz możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji.
  • Bezpieczna rezerwacja. Za pośrednictwem naszej bezpiecznej platformy dokonywane są codziennie setki tysięcy transakcji, a nasza firma zapewnia najwyższe standardy ochrony prywatności.
  • Całodobowe wsparcie. Bez względu na to, czy dopiero dokonałeś rezerwacji czy już cieszysz się wymarzonym pobytem, nasz zespół obsługi klienta jest gotów, by odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i służyć Ci pomocą w ponad 40 językach.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym ani z kuponu prezentowego czy też inne bonusowe rezerwacje. Podstawą do naliczenia zwrotu jest wartość netto rezerwacji (bez VAT czy dodatkowych opłat). Jeśli rezerwacja zostanie opłacona, ale nie zostanie zrealizowana, to zwrot również nie zostanie naliczony. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do Booking.com musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Booking.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.