Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Firma Booking.com gwarantuje najlepsze ceny zarówno w hotelach w dużyczh miastach, jak i tych położonych w mniejszych miejscowowściach, począwszy od małych hotelii rodzinnych po hotele luksusowe. Usługi świadczone przez firmę Booking.com są bezpłatne. Oznacza to, że nie pobierane są żadne opłaty rezerwacyjne czy administracyjne, a w wielu przypadkach możliwe jest bezpłatne anulowanie rezerwacji. System rezerwacji firmy Booking.com jest bezpieczny, a dane karty kredytowej, jak również dane osobowe są szyfrowane.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Booking.com

Booking.com oferuje zawsze:

  • Hotele na całym świecie.
  • Ponad 1 200 000 obiektów w 227 krajach i terytoriach.
  • Najniższe ceny.
  • Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji.
  • Bezpieczeństwo rezerwacji.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym ani z kuponu prezentowego czy też inne bonusowe rezerwacje. Podstawą do naliczenia zwrotu jest wartość netto rezerwacji (bez VAT czy dodatkowych opłat). Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do Booking.com musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 150 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Booking.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Taniej do -20%!

Taniej do -20%!

Tymczasowa Kampania

Pobyt tańszy do -20%. Dotyczy okresu 1.09 -31.10. Sprawdź szczegóły.