Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bose jest wiodącym producentem wysokiej jakości przełomowych produktów audio do użytku w domu, w pracy lub w podróży.

Od momentu założenia w 1964 roku, firma Bose stanowiła standard technologii audio z takimi kamieniami milowymi, jak stworzenie technologii "Reflective Sounds" w latach 60-tych, do pionierskiej technologii redukcji szumów w latach 80-tych i przesuwanie barier w dziedzinie immersywnego dźwięku przestrzennego do technologii bezprzewodowej i wi-fi w ostatnich latach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BOSE

Uzyskaj 1.8% zwrotu za zakup w BOSE

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

BOSE oferuje zawsze:

  • Najwyższej jakości słuchawki przewodowe i bezprzewodowe
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w BOSE, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping