Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bra Stories

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Bra Stories

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep z bielizną – Bra Stories, powstał z potrzeby, z kobiecej potrzeby. Chciałam mieć wybór by móc nosić bieliznę, która nie tylko jest piękna, świetnie leży i czuję się w niej po prostu bosko, ale która, i to przede wszystkim – jest wygodna. Tylko tyle, i aż tyle. Bra Stories to wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda, połączona z pięknem w funkcjonalnej formie. Nie musisz teraz wybierać między ładnym biustonoszem, a wygodnym biustonoszem. Teraz masz to wszystko w jednym modelu. Jedyne co musisz wybrać to efekt, jaki chcesz uzyskać. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się na jaką okazję szukasz bielizny, jak chcesz się w niej czuć, jakie wrażenie chcesz wywołać. Jednym słowem, zastanów się, jaką historię chcesz byśmy razem napisali, a wyjdziemy z propozycją idealnej bielizny. Tak działamy, bo każda z nas zanim wybierze bieliznę pomyśli najpierw w co się ubierze, i na jaką okazję. Nasza bielizna szyta jest w Polsce, dlatego ręczymy za jakość w każdym wymiarze. Znam też polską firmę, która stawia poprzeczkę wysoko, tak jak my i ma takie same oczekiwania, jeśli chodzi o wygodę, piękno i funkcjonalność – to marka Subtille. Subtille to polska marka, która wyróżnia się jakością i konstrukcjami dopasowanymi w szczególności do potrzeb obfitych biustów i większych rozmiarów. Mam nadzieję, że pokochacie ją tak samo, jak ja! W Bra Stories znajdziesz bieliznę wygodą, piękną i funkcjonalną, w szerokiej rozmiarówce, w zróżnicowanych modelach. Zanurz się w naszej stronie, pobuszuj, poznaj nasze cudeńka – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bra Stories oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • Darmowe zwroty
  • Wysyłka za granicę

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Bra Stories, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.