Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Brazi

Zyskaj 4,25% cashback za zakupy w Brazi

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Witamy w Brazi Druse Jewelry, zaczarowanym świecie minerałów...

Oferujemy Państwu jedyną tego rodzaju, w niespotykanej, dziewiczej wręcz formie, biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Datę formowania się skał, z których wykuto nasze miniaturowe dzieła sztuki ocenia się na miliony lat wstecz. Pochodzą one z brazylijskich pokładów złóż mineralnych. Wśród klejnotów znajdujących się w sklepie można podziwiać przepiękne agaty, przezroczyste kwarce, sodality, magiczne turmaliny, onyksy, tęczowe opale, ametysty, błyszczące piryty i wiele innych. Wszystkie w różnorodnych kształtach i odcieniach. Niepowtarzalne. Te bajeczne ozdoby nie tylko dodają urody i szyku, ale wpływają też korzystnie na samopoczucie, nastrój, a nawet pobudzają wyobraźnię.

Eleganckie wisory z druzą, naszyjniki różańce,kolczyki spinel czy bransoletki kulki trafią w wymagające gusta zarówno pań, jak i panów. Dla najmłodszych również mamy szeroką ofertę biżuterii z kamieni naturalnych.

Oryginalności naszym wyrobom dodaje fakt, że niemal wszystkie wykonane są z jednego, nie klejonego małego kawałka zmineralizowanej skały. Stanowią symboliczną zastygłą kroplę natury. Opowiadają historię światła zaklętego w materię. Kryształ górski, kwarc różowy, ametyst, opal… to kamienie, które doskonale prezentują się jako naszyjniki, kolczyki lub bransoletki. Noszone w srebrnej oprawie dodają klasy, podkreślają dobry gust, wprowadzają nastrój spokoju i harmonii. W złotej zaś wydobywają odwagę, optymizm i atrakcyjność noszącej je osoby.

Częstym dodatkiem do biżuterii z kamieni szlachetnych są delikatne elementy ze srebra lub srebra złoconego. Mamy łańcuszki o różnej długości, grubości i splocie, tak aby każdy mógł dopasować swoją naturalną biżuterię do własnych potrzeb i upodobań, do okazji czy sytuacji. Złoto i srebro pojawia się w naszych wyrobach również jako powłoka galwaniczna. Kryształy, po zdefiniowaniu formy zatapiane są w ciekłym metalu (srebro lub złoto 24 karatowe) i w ten sposób ta surowa, naturalna biżuteria staje się wyjątkowo strojna, nabiera kunsztownego blasku i wieczorowo galowego charakteru.

Oprócz funkcji ozdobnej, biżuteria z kamieni szlachetnych i półszlachetnych ma też praktyczne/ezoteryczne zastosowanie. Może służyć jako talizman (przynosi szczęście) albo amulet (chroni, przeciwdziała). Warto bowiem pamiętać, że każdy minerał ma swoją osobowość, konkretną moc i duchowe zadanie, o czym ludzie silnie związani z naturą zawsze pamiętali.. Minerały są także przypisane poszczególnym znakom Zodiaku, dlatego dokonując wyboru, można kierować się tym właśnie kryterium. W ofercie Brazi są też wszelkiego rodzaju drobiazgi oraz gadżety z kamieni naturalnych, takie jak obrączki, breloki, obeliski, oszlifowane bryłki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego magicznego świata szlachetnych minerałów i skorzystania z oferty sklepu internetowego Brazi Druse Jewelry. Zapraszamy również do naszego butik

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Brazi oferuje zawsze:

  • Biżuteria która ma moc!
  • Naturalne kryształy!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Brazi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.