Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Burak Dieta

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Burak Dieta

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Burak Dieta - kuchnia z całego świata Burak Dieta to zespół kucharzy, dietetyków i wielbicieli niebanalnych kulinarnych rozwiązań. Ich dania inspirowane są kuchniami całego świata, ale i polskimi tradycjami. Doskonale wiedzą, jak ważne jest zdrowe i bogate w wartości odżywcze jedzenie. Dlatego codziennie dokładają wszelkich starań, żeby przygotowywać swoim klientom pyszne i zbilansowane dania przy użyciu produktów najwyższej jakości. Burak Dieta - urozmaicone menu i wiele inspiracji kulinarnych Burak Dieta uwielbia zaskakiwać swoich konsumentów. Na stronie Burak Dieta znajdziesz aż 14 rodzajów diety. Bez względu na to, którą dietę wybierzesz, to masz pewność, że każdy z posiłków będzie posiadał określoną liczbę kalorii i makroskładników. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest redukcja wagi, przyrost masy mięśniowej czy po prostu dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie. Burak Dieta dopasuje dietę idealną dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Burak Dieta oferuje zawsze:

  • Dzięki zachowaniu najwyższych standardów, masz pewność jakości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 42 dni

Po dokonaniu zakupu w Burak Dieta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.