Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Butiklalala

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Butiklalala

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Witamy Cię serdecznie w Butiku LaLaLa. Dbamy o to, aby każda z naszych klientek mogła odnaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Nie skupiamy się jedynie na sukienkach, czy torebkach, lecz oferujemy też np. spódnice, bluzki, t-shirty i płaszcze, dzięki czemu odnajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia stylowej stylizacji na każdą porę roku. Nasz damski butik internetowy mogą odwiedzać też panie noszące każdy rozmiar ubrań – nie stanowi to żadnego ograniczenia – zawsze możesz wyglądać modnie i czuć się dobrze w stworzonej przez siebie, dopasowanej do swojego gustu kreacji. Mamy zarówno klasykę, która zaspokoi klientki poszukujące rozwiązań eleganckich i ponadczasowych, jak też oferujemy gorące nowości, z którymi stworzysz najmodniejsze stylizacje tego sezonu. Jest to możliwe dzięki setkom najmodniejszych produktów, które są dla Ciebie dostępne na wyciągnięcie ręki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Butiklalala oferuje zawsze:

  • DARMOWA WYSYŁKA KURIER DPD

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Butiklalala, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.