Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Butter London

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Butter London

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Marka butter LONDON - czysta marka kosmetyczna.

Manicure to sztuka pielęgnacji i stylizacji paznokci stosowana przez miliony kobiet na świecie.

Malowanie paznokci nie zajmuje wiele czasu, można to zrobić samodzielnie, a estetyczny efekt utrzymuje się kilka dni czy nawet tygodni.

Niestety trzeba pamiętać, że niektóre lakiery do paznokci mogą zawierać toksyczne substancje.

Dlatego warto zaznajomić się z marką butter LONDON, która jako pierwsza stworzyła lakier wolny od szkodliwych substancji!

Kolorowe kosmetyki do twarzy, oczu i ust - butterlondon.pl

Sukces bezpiecznych lakierów do paznokci zachęcił markę butter LONDON do zastosowania tej samej filozofii do kolorowych kosmetyków do twarzy, ust i oczu.

Dzięki temu oprócz lakierów do paznokci w każdym kolorze, oferta sklepu internetowego jest bogata w kosmetyki do makijażu.

Znajdziesz tam różnokolorowe pomadki, konturówki, błyszczyki, ale też cienie, bazy i pudry.

Dołącz do butter LONDON przez Refunder i zarabiaj na swoich zakupach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Butter London oferuje zawsze:

  • Naturalna pielęgnacja skóry - jakich substancji unikać?
  • Klasyczny manicure w domu - krok po kroku.
  • Marki kosmetyków bez toksyn, które warto znać.
  • Makijaż bez toksyn i alergenów.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Butter London , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.