Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

C&A

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w C&A

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem. Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji. Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Od wielu pokoleń rodzinna firma C&A z powodzeniem przeciera szlaki na rynku modowym oferując ubrania w zgodzie z najnowszymi trendom po przystępnych cenach. W tym celu w szczególności koncentrujemy się na odkrywaniu i zaspokajaniu rzeczywistych potrzeb wszystkich klientów i rozwoju bardziej zrównoważonych praktyk biznesowych. Tradycja jest wciąż odświeżana w projektach C&A. Obecnie z pasją angażujemy się w innowacyjne projekty, które przyniosą efekty w przyszłości. Stawiając ludzi i ekologię na pierwszym miejscu, wprowadzamy przemysł odzieżowy w przyszłość. Bez względu na to, czy modę traktujesz jako pasję, sposób na wyrażenie siebie, okazję do eksperymentów, czy też masz do niej bardziej użytkowe podejście, jedno nie ulega wątpliwości. Jest ona twoją wierną towarzyszką każdego dnia i raczej nigdy się to nie zmieni. Pozwól zaprosić się do naszego świata mody i odkryj, co możemy ci zaproponować. W C&A naszą misją jest tworzenie ubrań, które pozwolą jak najpełniej uchwycić istotę kobiecości i sprawić, że podczas każdej wizyty znajdziesz dla siebie coś naprawdę wyjątkowego. Kiedy myślimy o kobiecej garderobie, pamiętamy, że diabeł tkwi w szczegółach. To one tworzą całość, stąd w naszych damskich kolekcjach poza ubraniami znajdziesz również szeroki wybór butów, torebek, pasków, nakryć głowy i innych elementów, dzięki którym wyczarujesz dowolną stylizację na każdą okazję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

C&A oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa do domu i paczkomatów od 100 zł
  • Darmowa dostawa do sklepu
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 75 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w C&A, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.