Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Campiri Polska

Uzyskaj 75 zł zwrotu za zakupy w Campiri Polska

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Campiri to internetowa wyszukiwarka z szeroką ofertą kamperów i przyczep kempingowych, dzięki której możesz wynająć kampera, jak również wystawić ofertę wynajmu. Na Campiri znajdziesz wygodne kampery dla rodziny, nowoczesne kampery dla par, a także kampery przyjazne zwierzętom. Platforma Campiri jest idealna także dla osób, które wynajmują kampera po raz pierwszy. Gwarantujemy pełną obsługę i kompleksowe wsparcie na każdym etapie najmu kampera, w tym system do rezerwacji i bezpiecznej płatności oraz zweryfikowane i ubezpieczone kampery. Wejdź na campiri.pl, znajdź wymarzonego kampera i wyrusz w podróż bez ograniczeń. Odpoczniesz bezpiecznie i komfortowo, poza utartymi szlakami. - Na Campiri znajdziesz zweryfikowanych właścicieli, z wykupionym ubezpieczeniem kampera - Duży wybór pojazdów, ponad 200 kamperów w jednym miejscu - wygodna wyszukiwarka i szczegółowo opisane parametry i wyposażenie pojazdów (to co jest i czego nie ma w cenie, bez niespodzianek) - wsparcie na każdym etapie wynajmu i bezproblemowy kontakt z naszą obsługą klienta (czyli również podczas podróży, bądź w razie nieoczekiwanych wydarzeń) - wygodny system online do rezerwacji oraz płatności - w razie zmiany zdania gwarancja zwrotu 100% zaliczki w ciągu 48 godzin od wpłacenia - sezonowe oferty promocyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Campiri Polska oferuje zawsze:

  • Najprostsza droga do wynajmu kampera

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.