Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Carrefour (closed)

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Carrefour (closed)

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Poznaj naszą nową platformę i zrób zakupy wybierając produkty zarówno z oferty Carrefour, jak i od naszych zaufanych Partnerów! Już teraz znajdziesz tutaj wiele produktów niedostępnych wcześniej w jednym miejscu. Specjaliści w swojej kategorii produktowej oferują szeroką gamę asortymentu i razem z Carrefour tworzą nową jakość zakupów online. Ciesz się wygodą robienia zakupów na jednej platformie. Nie zwlekaj - już dziś skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Carrefour (closed) oferuje zawsze:

  • Hipermarket online.
  • Bezpieczne płatności.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 20 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Carrefour (closed), Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.