Casamundo

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w Casamundo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

CASAMUNDO pośredniczy w wynajmie wspaniałych apartamentów i domów wakacyjnych w całej Europie i w USA. Firma została założona w 2003 roku w Hamburgu, natomiast w roku 2009 jej działalność została rozszerzona także na rynek polski. Na www.casamundo.pl klienci mogą wyszukać swoje wymarzone mieszkanie wakacyjne spośród licznych ofert renomowanych organizatorów podróży i wybranych osób prywatnych. Nasza wyszukiwarka umożliwia szybkie i wygodne znalezienie noclegów spełniających indywidualne potrzeby klienta. Za jej pomocą możliwe jest, chociażby wyświetlenie jedynie kwater posiadających garaż, saunę czy kominek. Można także zdecydować, ile powinna wynosić odległość od plaży lub obszaru narciarskiego.

W szczegółowych opisach apartamentów i domów wakacyjnych można znaleźć wszystkie niezbędne informacje: dokładny opis, zdjęcia, ceny i dostępne terminy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące domków, organizatorów podróży lub okolicy, w której znajduje się obiekt, prosimy się z nami skontaktować.

Ciągle pracujemy nad poszerzeniem i udoskonaleniem naszej oferty. Pragniemy spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów w kwestii wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w Casamundo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Casamundo oferuje zawsze:

  • Wynajem apartamentów w Europie i USA
  • Ponad 700 000 miejsc noclegowych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Casamundo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże