Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Casno

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Casno

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Firma Casno specjalizuje się w projektowaniu i produkcji plastikowych, szklanych oraz stalowych butelek termicznych. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o stylistykę, jakość i bezpieczeństwo materiałów pozwala tworzyć butelki termiczne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wszystkie produkty firmy Casno otrzymały certyfikat ISO 9001.

Casno - wielorazowy wymiar picia wody

Butelki na wodę Casno. Termiczne, tritanowe, szklane - to odpowiedź na rosnąca świadomość konsumencka odnośnie wielorazowych butelek na wodę. Nie odchodzimy przy tym od stylu, nowoczesnego designu i jakości. Marka Casno to marka dla osób, którzy cenią sobie jakoś materiałów i ich wygląd. Postaw na Polska markę.

Polecaj i zarabiaj, Casno - potrzebne każdemu i w każdym domu

Niezależnie od tego czy butelki będziesz polecać starszym czy młodszym osobom - jesteś skazany na sukces podczas generowania linków afiliacyjnych.

Bez wody nie ma życia !

I dlatego możesz umieszczać info o piciu wody w wielorazowych butelkach każdym temacie:

-Sport i trening

-Eko lifestyle

-Dzieci

-Turystyka

-Szkoła

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Casno oferuje zawsze:

  • Szybka dostawa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Casno, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.