Castorama

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Castorama

Przejdź do Castorama

Castorama Polska jest liderem w kategorii home improvement (ulepszania warunków mieszkaniowych) w Polsce. Obecnie spółka posiada w kraju 75 sklepy (w tym 72 sklepy Castorama i 3 sklepy Brico Depot). W ofercie Castoramy znajdują się tysiące produktów oraz szereg usług związanych z budową, remontami, urządzaniem i dekoracją domów oraz wyposażeniem ogrodów. Profesjonalny zespół zapewnia klientom obsługę na wysokim poziomie. Zgodnie z hasłem „Nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen” asortyment dostępny w sklepach oferowany jest w najlepszych cenach. Istnieje możliwość zamówienia produktów przez stronę internetową wraz z dostawą do domu lub szybki odbiór w sklepach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Castorama

Przejdź do Castorama

Castorama oferuje zawsze:

  • Hipermarket budowlano-dekoracyjny.
  • Artykuły z kategorii ogród, wystrój wnętrz, aranżacja, dekoracja, majsterkowanie, budowa, technika.
  • Zamówienia z dostawą.
  • Dogodny odbiór zamówienia złożonego on-line w sklepie stacjonarnym.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Castorama, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród