Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie internetowym Castorama znajdują się tysiące produktów związanych z budową, remontami, urządzaniem i dekoracją domów oraz wyposażeniem ogrodów. Zgodnie z hasłem „Nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen” asortyment dostępny w sklepach online oferowany jest w najlepszych cenach. Istnieje możliwość zamówienia produktów przez stronę internetową wraz z dostawą do domu lub szybki odbiór w sklepach. Możliwość otrzymania cashbacku od Refunder dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych za pomocą strony internetowej www.castorama.pl

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Castorama

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Castorama

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Castorama oferuje zawsze:

  • Hipermarket budowlano-dekoracyjny.
  • Artykuły z kategorii ogród, wystrój wnętrz, aranżacja, dekoracja, majsterkowanie, budowa, technika.
  • Zamówienia online z dostawą.
  • Dogodny odbiór zamówienia złożonego on-line w sklepie stacjonarnym.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Cashback jest naliczony wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie online. <br><br>Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Castorama, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród