Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Era tak powszechnej cyfryzacji zdjęć daje nam łatwość dzielenia się chwilami i emocjami, ale najbardziej klimatyczne pozostają fotografie drukowane. Jak to łączyć? Nowoczesne narzędzia, jak program CEWE FOTOŚWIAT (lub jako aplikacja mobilna) pozwoli nie tylko na łatwe zamówienie klasycznych odbitek, ale też na tworzenie oryginalnych, spersonalizowanych prezentów. Mamy tu na myśli elementy dekoracyjne (CEWE FOTOOBRAZY), przydatne gadżety (fotokubki, etui na smartfon, torba), zabawki i gry (puzzle, karty do pokera, maskotki) - wszystko to będzie składało się z Twoich dowolnych zdjęć i wysokiej klasy usług sygnowanych brandem CEWE.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Cewe for Rossmann

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Cewe for Rossmann

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Cewe for Rossmann oferuje zawsze:

  • Najwyższa jakość
  • Ekspresowa dostawa

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Cewe for Rossmann, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.