Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kochasz filmy i chcesz mieć legalny dostęp do największej kinowej biblioteki, w której znajdziesz swoje ulubione komedie, dramaty czy bajki dla najmłodszych? Nic prostszego, sprawdź Chili, naszego reklamodawcę, który specjalizuje się w dostarczaniu najlepszej rozrywki! Czym jest Chili? Chili to platforma, na której możesz kupić lub wypożyczyć cyfrowe wersje swoich ulubionych filmów i cieszyć się nimi na co dzień. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz aplikację ze strony chili.com na swoim komputerze lub smartfonie! Do wyboru masz tysiące tytułów, które możesz kupić lub wypożyczyć. Po wypożyczeniu, otrzymujesz 28 dni na obejrzenie materiału, a więc nie musisz się spieszyć! ;) Dzięki Chili masz nieograniczony dostęp do wielu nowości i największych filmowych hitów. A dzięki możliwości zakupu lub wypożyczenia, cały proces będzie całkowicie legalny! Postaw na Chili i ciesz się rozrywką każdego dnia!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 9 zł zwrotu za zakup w Chili Cinema

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Chili Cinema oferuje zawsze:

  • Legalna kultura w Twoim domu
  • Filmowe nowości

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Chili Cinema, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.