Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Belgijskie ręcznie robione pralinki, czekoladowe figurki w tym np. samochody, czekoladowe pantofelki czy też motor z belgijskiej czekolady. Znajdziesz tutaj pomysł na prezent na każdą okazję i dla każdego kto docenia magiczny smak ręcznie robionych wyrobów od wybitnych belgijskich i francuskich czeladników.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PayPal
Chocolissimo

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Chocolissimo

Chocolissimo oferuje zawsze:

  • Belgijskie ręcznie robione pralinki.
  • Czekoladowe wyroby o doskonałym smaku i uroczych formach.
  • Możliwość odbioru osobistego.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Chocolissimo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Rozrywka i relaks i Usługi i Prenumeraty