Chodnik Literacki

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Chodnik Literacki

Przejdź do Chodnik Literacki

Księgarnia Chodnik Literacki - to nowa, prężnie rozwijająca się księgarnia internetowa posiadająca w swojej ofercie wiele książek. Oferta sięga od tytułów najnowszych do starszych dzieł znanych autorów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Chodnik Literacki

Przejdź do Chodnik Literacki

Chodnik Literacki oferuje zawsze:

  • Bogatą ofertę książek znanych autorów o różnej tematyce
  • Darmową dostawę od 300 zł
  • Dostawę w 24h

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Chodnik Literacki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks