Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Choineczki24

Zyskaj 4,5% cashback za zakupy w Choineczki24

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep internetowy Choineczki24.pl istnieje na rynku od 2020 r. Od samego początku działalności na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszych klientów, aby w pełni mogli cieszyć się z produktów, które oferujemy oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Naszą misją w każde święta jest to aby budować w domach i mieszkaniach świąteczny nastrój. Nasze choinki sztuczne wywołują uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci, a to na tym najbardziej nam zależy.

W proces tworzenia drzewek wkładamy całe serce i wykorzystujemy udoskonaloną technologie aby dostarczać Państwu jak najwyższej klasy choinki! Choineczki24.pl to sklep internetowy z wyjątkowymi choinkami.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mamy pewność, że choinka spełni Państwa oczekiwania! Wierzymy, że korzystanie z naszych usług będzie dla Państwa miłym doświadczeniem.

Zespół sklepu Choineczki24.pl

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Choineczki24 oferuje zawsze:

  • Stwórz z nami magiczne święta!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Choineczki24, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.