Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Christian Laurent

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Christian Laurent

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W ofercie znajdują się produktu do makijażu twarzy i oczu, jak podkłady, tusze do rzęs i multifunkcyjna paleta, która stała się viralem na Tik Toku. Ponadto bogata oferta produktów do pielęgnacji twarzy odpowiadająca na problemy skóry dojrzałej i z pierwszymi oznakami starzenia. W sklepie znajduje się także bogata propozycja zestawów kosmetycznych, które można samodzielnie komponować. Zestawy są w promocji aż do 40%, promocja obejmuje także darmową dostawę Orlen Paczką. Do każdego zamówienia od minimum 49 zł dodawane są prezenty, w postaci pełnowymiarowych produktów, za 0,01zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Christian Laurent oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 250 zł dla zalogowanych klientów
  • Prezent do każdego zamówienia od 39 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Christian Laurent, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.