Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Classbach

Uzyskaj 4% zwrotu za zakupy w Classbach

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Odkryj najwyższą wygodę w kuchni z Classbach.pl! Ciesz się gotowaniem, pieczeniem i przygotowywaniem posiłków dzięki urządzeniom i akcesoriom, które mają ułatwiać życie. Dzięki wysokiej jakości produktom, które łączą stylowy wygląd, doskonałą funkcjonalność i bezkompromisowe standardy bezpieczeństwa, możesz polegać na Classbach, aby każdy posiłek był udany.

Classbach - wiodący producent sprzętów kuchennych

Classbach to jeden z czołowych niemieckich producentów sprzętu AGD i akcesoriów kuchennych. Oferowane przez nich produkty charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością, eleganckim wzornictwem, a przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Głównym zadaniem produktów marki Classbach jest ułatwianie codziennego życia. Classbach nie tylko chce być Twoim partnerem w gotowaniu, ale przede wszystkim sprawiać, aby gotowanie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Classbach - bezpieczne i praktyczne wyposażenie kuchni

Classbach posiada w swojej ofercie to nie tylko praktyczne pojemniki do przechowywania żywności, ale też ekologiczne deski do krojenia. Znajdziesz tam drobne AGD w postaci robotów kuchennych czy blenderów itp. Wszystkie urządzenia i akcesoria marki Classbach posiadają niezbędne atesty i doskonale sprawdzą się jako wyposażenie każdej kuchni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Classbach oferuje zawsze:

  • Ułatwianie codziennego życia.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Classbach, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.