Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Clatronic

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Clatronic

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Clatronic nie jest zwykłym sklepem ze sprzętem domowym. Znajdziesz tam najlepsze niemieckie marki, takie jak Bomann, Proficoock, AEG czy właśnie Clatronic. Niemiecka jakość idzie w parze z bardzo dobrą ceną, dlatego oferta clatronic.pl zadowoli każdego klienta. Sklep dba o swoich klientów już od początku lat 90-tych, przez trzydzieści lat obecności na rynku zdążył pozyskać rzeszę zadowolonych klientów. Teraz ty możesz stać się jednym z nich! Asortyment Clatronic jest idealny dla ludzi poszukujących produktów z kategorii RTV i AGD, takich jak: piekarniki, odkurzacze, roboty kuchenne, sokowirówki, grille elektryczne, maszynki do wyrobu lodów, wentylatory i… wiele innych! Nie czekaj, już teraz sprawdź ofertę sklepu na clatronic.pl!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Clatronic oferuje zawsze:

  • Niemiecka jakość za rozsądną cenę

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Clatronic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.