Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Coś dla Zdrowia

Uzyskaj aż do 3,5% zwrotu za zakupy w Coś dla Zdrowia

W programie nie są przyjmowane transakcje, które nie zostały zarejestrowane automatycznie

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep cosdlazdrowia.pl zajmuje się internetową sprzedażą zdrowych, nieprzetworzonych produktów pomocnych w utrzymaniu zbilansowanej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia. W asortymencie sklepu znajdziesz produkty z najdalszych zakątków świata pochodzące od sprawdzonych, uznanych dostawców. Prowadzimy sprzedaż żywności ekologicznej, suplementów diety, witamin i minerałów, ziół i przypraw, bakalii, pestek i ziaren, olejów, herbaty i kawy, superfoods a także naturalnych kosmetyków czy ekologicznych środków czystości. Dbamy także o ciągłe poszerzanie naszego asortymentu z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnych, konkurencyjnych cen, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić dogodny dostęp do zdrowej żywności jak największej liczbie osób. W trosce o środowisko nasze surowce i produkty sprowadzamy tylko ze sprawdzonych źródeł. Skupiamy sie także na ograniczeniu ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminacji surowców szkodliwych dla środowiska. Jednym z takich działań jest zastąpienie dotychczas stosowanej folii bąbelkowej papierowym wypełniaczem zabezpieczającym produkty podczas transportu. Prowadzimy także sprzedaż produktów z linii ZERO WASTE pakowanych w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu. Sklep cosdlazrowia.pl to jednak nie tylko miejsce zakupów, ale przede wszystkim społeczność osób, których celem jest zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia w celu zachowania dobrego samopoczucia na długie lata.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Coś dla Zdrowia oferuje zawsze:

  • Zdrowa żywność.
  • Cenne suplementy diety, witaminy, preparaty na odporność, probiotyki.
  • Znajdziesz też środki czystości dla całego domu.
  • Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były jak najlepszej jakości.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Coś dla Zdrowia, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.