Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Crazylegs

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Crazylegs

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kolorowe legginsy dziecięce Crazy Legs produkowane są w Polsce. Odzież dla dzieci oferowana w naszym sklepie internetowym uszyta została w Olsztynie z dzianin wysokiej jakości. Wszystko to robimy po to, by zapewnić jak najlepszą jakość oferowanych przez nas ubrań. Dzięki użyciu dzianin bawełnianych nasze legginsy dziecięce są wygodne i komfortowe. Dzięki oryginalnym projektom i kolorowym nadrukom kolorowe legginsy dla dzieci przyciągają wzrok. Ubrania dziecięce Crazy Legs nie drażnią skóry i są miłe w dotyku. Posiadamy w asortymencie legginsy jednokolorowe dziecięce oraz legginsy dziewczęce z nadrukami. Moda dziecięca powinna przecież bawić, nie musi być nudna i szara. Oprócz aspektu modowego jest jeszcze inna ważna kwestia, która ma duże znaczenie w przypadku odzieży dla dzieci. Ubrania dziecięce powinny być wygodne. I nasze takie właśnie są. Crazy Legs promuje wygodę i komfort. Nasze ubrania są elastyczne i zapewniają swobodę ruchów. Dzięki tym cechom dzieciom jest w nich wygodnie podczas zabaw. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz legginsy dla dzieci i spódniczki dla dziewczynek, body i inne dodatki. Wszystkie ubrania wykonane są z certyfikowanej bawełny.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Crazylegs oferuje zawsze:

  • Polskie legginsy z certyfikatem - bez szkodliwych substancji

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Crazylegs, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.