Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Crème de la Crème

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Crème de la Crème

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Od lat interesujemy się tym co naturalne, zdrowe oraz piękne i wiemy, że wszystko z czym mamy kontakt zostawia po sobie ślad. Na własnej skórze uczyłyśmy się jak wielki wpływ ma jakość i skład kosmetyków, co bezpośrednio przekłada się na to jak wyglądamy i jak się czujemy. Przedstawiamy Wam Crème de la Crème: stronę na której gromadzimy jedynie produkty, które powstały z najlepszych certyfikowanych składników organicznych, zweryfikowanych przez uznane instytucje certyfikujące [SOIL ASSOCIATION, COSMOS]. Gwarantuje to ich wysoką jakość i efektywność. A nasz zespół zapewnia przyjemność z ich używania i eksponowania w łazience.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Crème de la Crème oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa
  • Szybka wysyłka

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Crème de la Crème, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.