Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Cukrówka

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Cukrówka

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Cukrówka - krówki to ich specjalność

Krówki to jedne z najbardziej klasycznych słodyczy, na pewno każdy chociaż raz miał okazję ich spróbować. Sklep cukrowki.pl to prawdziwi specjaliści w tym temacie, na swoim koncie mają opinię, że Cukrówki to prawdopodobnie najlepsze polskie krówki.

cukrówki.pl - sklep z najpopularniejszymi polskimi słodyczami

Wyjeżdżając za granicę często kupujemy tradycyjne słodycze danego kraju, jako pamiątkę po podróży. W Polsce, zagraniczni turyści kupują właśnie krówki. Cukrówka dba o jakość swoich specjałów, zachowując prosty skład w recepturze: cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne(14,5%), margaryna , aromat. Składniki w połączeniu z miłością i pasją do krówek tworzą niepowtarzalny smak Cukrówek.

Spersonalizuj swoje krówki w sklepie cukrowki.pl

Oprócz krówek samych w sobie, Cukrówka daje możliwość wyboru i zaprojektowania opakowania słodyczy. Potrzebujesz krówek na urodziny lub ślub? Sam zdecyduj jak będą one zapakowane - dodaj napis, kolor, wzór a nawet Twoje zdjęcie! Zaskocz swoich gości personalizowanymi słodyczami z cukrowki.pl

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Cukrówka oferuje zawsze:

  • Słodkie Cukierki Krówki na Każdą Okazję

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 16 dni

Po dokonaniu zakupu w Cukrówka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.