Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Da Grasso to największa polska sieć franczyzowa pizzerii. Posiadamy prawie 200 lokali na terenie całego kraju i wciąż otwieramy nowe. Działania marketingowe, przytulna atmosfera, pyszna pizza i inne dania z najwyższej jakości składników sprawiają, ze nasze lokale odwiedza średnio 30 tys. klientów dziennie. Innowacyjny system zamówień i korzystne promocje online sprawiają, że drugie tyle stanowią zamówienia na wynos do biur czy domów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DaGrasso

Uzyskaj 3.45% zwrotu za zakup w DaGrasso

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

DaGrasso oferuje zawsze:

  • Pizzeria online
  • Codziennie nowe promocje

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w DaGrasso, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Usługi i Prenumeraty