Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Decoratore.pl

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Decoratore.pl

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Urządzasz dom, mieszkanie, a może biuro? Odwiedź sklep marki Decoratore i znajdź inspirujące pomysły dla każdego pomieszczenia. Na stronie decoratore.pl czeka na Ciebie wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania dla siebie wygodnej i stylowej przestrzeni./b>

Misja marki Decoratore

Marka Decoratore powstała z pasji do eleganckich aranżacji wnętrz. Twórcy sklepu fascynują się różnymi stylami wnętrzarskimi, które poznali podczas licznych podróży po całym świecie. Uwielbiają piękne wnętrza i pragną otaczać się przedmiotami o klasycznej, a zarazem niepowtarzalnej formie. Dlatego w ofercie sklepu decoratore.pl znajdziesz przedmioty, które nawiązują do nowojorskich wnętrz, klasycznych i eleganckich styli, ale też są połączeniem gustownego glamour z nowoczesną formą.

Klasyczne i eleganckie aranżacje marki Decoratore

Asortyment sklepu decoratore.pl jest pełen wyjątkowych mebli, oryginalnych dekoracji i dodatków. Unikatowe lampy, lustra czy dywany nadadzą niepowtarzalny styl i charakter każdemu wnętrzu. Przykładowe aranżacje pomogą Ci w stworzeniu przytulnych przestrzeni, w których będziesz chętnie się relaksował, czy spędzał czas z przyjaciółmi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Decoratore.pl oferuje zawsze:

  • Decoratore, marka stworzona z pasji do eleganckich aranżacji wnętrz.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Decoratore.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.