Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Degustacja sklep

Uzyskaj 4% zwrotu za zakupy w Degustacja sklep

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kochasz naturalne kosmetyki z polskich manufatur? Uwielbiasz testować nowości? Jesteś "zakręconą" włosomaniaczką? Przywiązujesz ogromną uwagę do składów w kosmetykach, aby były jak najbardziej naturalne, bez niepotrzebnej chemii i konserwantów? Degustacja to sklep dla Ciebie! Co znajdziesz w sklepie Degustacja? Znajdziesz tutaj autorskie jedwabne turbany do włosów, akcesoria do ciała, twarzy i włosów z bawełny wafelkowej oraz własnoręcznie tworzone świece sojowe. To dzięki naszym turbanom jedwabnym zadbasz o kondycję swoich włosów, staną się one gładkie, lśniące, mocniejsze, a rano nie będziesz musiała spędzać godzin na ich układaniu. Znajdziesz również nietestowane na zwierzętach kosmetyki polskich marek, o dobrych składach, które podbiły rynek i skradły serca użytkowniczek. Są to między innymi: resibo, mokosh, nowa kosmetyka, eeny meeny i wiele innych Degustacja - to coś więcej niż sklep z kosmetykami Filozofią Degustacji to oferowanie produktów bezpiecznych, skutecznych w działaniu, a zarazem przyjemnych w użytkowaniu. To tutaj znajdziesz kosmetyki dla każdego rodzaju cery i na różne "bolączki". Jeżeli zgubisz się w gąszczu proponowanych przez sklep kosmetyków, nie martw się, pomożemy Ci dobrać ten jedyny wyjątkowy. W Degustacji możesz również umówić się na indywidualną konsultacje i to zupełnie za darmo!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Degustacja sklep oferuje zawsze:

  • Znajdziesz tutaj moje produkty, które dopiero wprowadzam na rynek, bo uważam że są tego warte!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Degustacja sklep, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.