Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DEICHMANN

Zyskaj 4% cashback za zakupy w DEICHMANN

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

DEICHMANN jest liderem na niemieckim i europejskim rynku obuwniczym a jego projektanci stale są na tropie najświeższych nurtów w modzie, dlatego tworząc nową kolekcję zawsze dbają by odzwierciedlała trendy sezonu.W sklepie internetowym DEICHMANN znajdziesz szeroki asortyment obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DEICHMANN oferuje zawsze:

  • Bogata oferta obuwie dla całej rodziny
  • Dostawa gratis
  • Zwrot możliwy w każdym sklepie

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia. Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 36 dni

Po dokonaniu zakupu w DEICHMANN, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.