Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DEICHMANN jest liderem na niemieckim i europejskim rynku obuwniczym a jego projektanci stale są na tropie najświeższych nurtów w modzie, dlatego tworząc nową kolekcję zawsze dbają by odzwierciedlała trendy sezonu.W sklepie internetowym DEICHMANN znajdziesz szeroki asortyment obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i sportowego

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w DEICHMANN

DEICHMANN oferuje zawsze:

  • Bogata oferta obuwie dla całej rodziny
  • Dostawa gratis
  • Zwrot możliwy w każdym sklepie

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia. Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w DEICHMANN, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.